Restaurace

 

   Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. V příjemném prostředí naší restaurace bude vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s osobním přístupem. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

  Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Pod Studánkou 968, Beroun. Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na 

tel.: +420 777 833 288.  

  Obsluhující personál Vás pohostí širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.

 
  Restaurant nabízí 55 míst v restauraci, v letních měsících i zahradní posezení v počtu 20. Nabízíme také možnost pořádání svateb, narozeninových, promočních i jiných oslav a dále možnost pořádání zahradních párty. 

  Dále zajišťujeme cateringové služby. Uspořádáme pro Vás vánoční večírky, svatby, oslavy a rauty, firemní večírky, rodinné oslavy, malé soukromé oslavy, smuteční hostiny – to vše vždy s plným nasazením. 

 

Otvírací doba - létní období:

Úterý - Sobota         16,30 - 23,00 hod.
Neděle a Pondělí     Zavírací den.

Otevírací doba - zimní období:

Úterý - Sobota         16,30 - 22,00 hod.
Neděle a Pondělí     Zavírací den.
 

Otvírací dobu při různých akcích přizpůsobíme Vašim potřebám.