Restaurace

 

   Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Pod Studánkou 968, Beroun. Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 777 255 399.  

 Restaurant Pension Barták již 18 let nabízí kulinářské speciality celého světa - grilované marinované steaky, plněné panenky či speciality z drůbeže a ryb.
     Obsluhující personál, který patří do skupiny "Johnnie Walker Club Service", Vás pohostí širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů včetně míchaných specialit.
     Samozřejmostí je i jazyková vybavenost - personál hovoří anglicky, německy a rusky.
     Restaurant Pension Barták nabízí 60 míst v restauraci, v letních měsících i zahradní posezení pro 40 hostů. Nabízíme také možnost pořádání svateb, narozeninových, promočních i jiných oslav a dále možnost pořádání zahradních párty. Zajišťujeme kompletní svatební servis (hudební produkce, zajištění vozidel atd.) a cateringové služby.Uspořádáme pro Vás vánoční večírky, svatby, oslavy a rauty, firemní večírky, rodinné oslavy, malé soukromé oslavy, smuteční hostiny – to vše vždy s plným nasazením. 

 

Otvírací doba:

Úterý - Sobota         16,30 - 23,00 hod.
Neděle a Pondělí     Zavírací den.


 

Otvírací dobu při různých akcích přizpůsobíme Vašim potřebám.